dostacje UE

Mostmarpal

Mostmarpal specjalizuje się przede wszystkim w wykonawstwie wierconych pali fundamentowych pionowych i ukośnych. W ramach uzupełnienia wachlarza usług obejmującego realizację fundamentów specjalnych oferta obejmuje również rozwierty, czyli poszerzenie stóp pali, próbne obciążenia, badania ciągłości pali, iniekcje pali oraz inne prace o podobnym charakterze.

 

Ponadto firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, realizuje szeroki zakres prac ogólnobudowlanych, w tym:wykonuje pokrycia membranowe – w bieżącym roku naszymi największymi projektami były budowa Amfiteatru pod Grojcem w Żywcu oraz Budowa Amfiteatru w Świnoujściu.

 Mostmarpal zajmuje się również budową budynków specjalistycznych przemysłowych, robotami wyburzeniowymi, budową obiektów mostowych. 

 Mostmarpal angażuje się w liczne  akcje społeczne oraz działalność sponsoringową. Wspiera Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Zespół regionalny Pilsko, Klub Żeglarski Halny, LKS Łucznik Żywiec, pomaga placówką szkolnym w organizacji wyjazdów dzieci na Zielone Szkoły i Kolonie.

 Spółka Mostmarpal w bieżącym roku została nagrodzona z rekomendacji Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów w Katowicach w kategorii firm usługowych w budownictwie  jako innowacyjna firma roku 2013 na Śląsku oraz otrzymała wyróżnienia przyznane przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Doświadczenie, solidność, terminowość, własna komórka badawcza oraz posiadanie wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu i środków transportu  powodują, że Mostmarpal osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera polskiego rynku w swej branży.

Źródło: www.biznesregion.pl

1 2
« powrót do listy