2017-12-05

Techniczne aspekty wykonania pali wierconych w rurze osłonowej w trudnych warunkach geologicznych

Dobór metody głębokiego fundamentowania, bez względu na rozpatrywany przypadek inżynierski, musi zostać poprzedzony rzetelną analizą

Czytaj więcej
2017-12-05

Remont mostu drogowego nad rzeką Koszarawą

W siedzibie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach podpisana została umowana remont mostu na Koszarawie w Żywcu Sporyszu w ciągu DW 945. Prace mają zakończyć się do 30 listopada - poinformował Urząd Miasta w Żywcu.

Czytaj więcej
Remont mostu drogowego nad rzeką Koszarawą
2017-04-06

WSPÓŁPRACA DROGĄ DO SUKCESU

Dnia 6 kwietnia 2017 r. Firma Mostmarpal jako jedna z 12 firm podpisała umowę o współpracy z Zespołem Szkół Budowlano- Drzewnych w Żywcu. Zawarcie umowy jest kontynuacją podpisanych w ubiegłym roku Listów Intencyjnych o wpółpracy. Najlepsza uczennica Budowlanki - Martyna Kosiec z klasy 4fT, otrzymała od Prezesa Firmy Mostmarpal Pana Wojciecha Gawła, Paszport uprawniający do odbycia stażu w firmie Mostmarpal.

Czytaj więcej
WSPÓŁPRACA DROGĄ DO SUKCESU
2014-12-09

Mostmarpal

Firma powstała w 1998. Obecnie zatrudnia 110 doświadczonych pracowników, dysponuje własną halą produkcyjną, flotą samochodową oraz największym parkiem maszynowym w Polce – 11 wiertnic, dźwig Liebherr HS855, wiertnica Nordmayer do wykonywania pomp ciepła oraz studni głębinowych, zestawy koparkowe z głowicami do wiercenia.

 

Czytaj więcej
Mostmarpal
2014-10-25

Dedale rozdane

W piątek, 24 października, w Bielskim Centrum Kultury wręczono nagrody w konkursie „Firma Roku 2014”. Przyznaje je kapituła złożona z prezydenta Bielska-Białej Jacka Krywulta, starosty bielskiego Andrzeja Płonki, starosty cieszyńskiego Jerzego Nogowczyka, starosty żywieckiego Andrzeja Zielińskiego oraz prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Janusza Targosza.

Czytaj więcej
Dedale rozdane
Idź do strony:   1 | 2